Recepty

Seznamte se s omáčkou Mole, ideálním doplňkem valentýnské večeře

31.01.2017 | Blíží se únor a s ním i mnohými zbožňovaný, některými méně, Den svatého Valentýna. Den, kdy lidé vyjadřují své milostné city k druhým a stvrzují je dárky nejrůznější podoby. Příprava romantické večeře je jedním z nejčastějších valentýnských dárků.

Na vlně smoothie

23.01.2017 | Po Novém roce velká většina z nás začne přemítat, zda bychom se sebou nebo pro sebe neměli něco dělat. Mnozí už novoroční předsevzetí vypustili, ale stejně sami se sebou bojujeme a nechceme to úplně vzdát. Tak pojďme zkusit něco jednoduchého, co nám pomůže restartovat síly.

Zdravé lahodné recepty, to je to pravé po vánočním hodování

22.01.2017 | Stovky receptů zaměřených na speciální výživu najdete na stránce Tesco recepty spolu s různými tipy, články, rozhovory a videi. Ať už sháníte bio či racio produkty nebo je pro vás důležitá absence lepku, laktózy či cukru v produktech, veškerý sortiment speciální výživy najdete v obchodech Tesco přehledně na jednom místě. Vybírat můžete z produktů pod privátní značkou Tesco nebo od prověřených dodavatelů. Nechte se inspirovat malou ochutnávkou receptů níže.

Zeleninové smoothie

20.01.2017 | Kde najít energii na zbytek zimy a ještě se zbavit přebytečných kil? Udělejte si doma smoothie, tedy rozmixovaný nápoj z čerstvých surovin.

Trendem letošních Vánoc je nepečené raw cukroví z ořechů a semen

18.12.2016 | Lidé, kteří nechtějí o vánočních svátcích přibrat a navíc chtějí udělat něco pro zdraví, mohou vyzkoušet přípravu nepečeného cukroví z čistě přírodních surovin. Takzvané raw cukroví se stává trendem. Neobsahuje lepek, bílý cukr ani nezdravé tuky a je bohaté na řadu cenných vitaminů.

Kokosová zmrzlina a ovocný salát s nádechem kokosu

03.12.2016 | Kdo by si dřív uměl představit Vánoce bez kokosů a jejich vůně? Dnes už nám přijde samozřejmé, že si strouhaný kokos sypeme ráno do ovesných kaší a na mnoho způsobů využíváme takový přírodní zázrak, jakým je třeba kokosový olej.

Hrášková polévka s kozím sýrem

19.11.2016 | Máme pro vás recept na skvělou hráškovou polévku

Zkuste si připravit domácí zmrzlinu

17.10.2016 | Máme pro vás recepty na dvě skvělé zmrzliny. Zkisíte opilou nebo karamelovou příchuť?

Štrúdl čili po česky závin

19.09.2016 | První písemnou zmínku o jídle zvaném strudel najdeme ve vídeňské Wiener Stadtbibliothek. Zmínka pochází z roku 1696 a jde o ručně psaný recept…

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont