Recepty

Několik tipů, jak využít novinku SKYR při vaření.

28.08.2016 | Novinka Skyr je díky jeho přírodní, specifické chuti ideální varianta i pro vaření. Nabízíme vám recepty, se kterými Skyr přestává být jen zdravá svačina, ale je i výbornou ingrediencí do nejrůznějších jídel.

Kuře načerveno aneb na sladko kyselo podle Václava Upíra Krejčího

27.07.2016 | Kuře se dá upravit na sto způsobů. Ale jak jej nejradši komik, herec, moderátor, spisovatel, scénárista, bubeník, fotograf Václav Upír Krejčí? Vyzkoušejte jeho recept.

Dýňová polévka s brusinkami

21.07.2016 | Tato polévka patří je nejen velice chutná, ale i zdravá. Pokud patříte mezi ty, kteří osvědčené rádi vymění za nové chutě, pak je tento recept právě pro vás.

Zkuste si připravit menu podle špičkového šéfkuchaře

07.07.2016 | Luxusní menu pro vás připravil Miroslav Matějkin, executive chef Falkensteiner Grand MedSpa v Mariánských Lázní

Vyzkoušejte letní mlsání s kávou či osvěžení s originálními čajovými recepty

05.05.2016 | Ať už holdujete kávě nebo čaji, vsaďte na originální letní recepty, které promění váš oblíbený nápoj v ideální letní občerstvení. Pokud patříte mezi kafaře, zamlsejte si s ledovou kávou. Fajnšmekři tento povzbuzující nápoj jistě ocení s kapkou něčeho ostřejšího. Čajaři si mohou vychutnat sklenku ledového čaje s exotickým ovocem, nebo si připravit domácí nanuk, který udělá radost nejen ratolestem.

Osm kroků, jak povznést sýr na zážitek

29.04.2016 | Jak správně sýry a jednoduché kombinace připravit? Tady najdete krátký a jednoduchý návod.

Sedm kroků k dokonale šťavnaté kuřecí pečínce

05.04.2016 | Pro někoho je pečené kuře zaběhnutá rutina a hračka, ale mnohým se o dokonalém, šťavnatém a lehce narůžovělém masu s křupavou kůrčičkou může jen zdát. Marně si pak lámou hlavu, co udělali špatně. Výsledky pečení se liší nejen kvůli receptům, ale i zvyklostem během jeho přípravy. Přitom stačí jen pár jednoduchých triků, díky nimž připravíte takovou pečeni, kterou si všichni zamilují.

Připravte pro své přátele jarní osvěžení!

11.03.2016 | Vyzkoušejte lahodné míchané drinky, které nejen potěší vaše chuťové pohárky a dodají sílu, ale zároveň se pro vás stanou i nepostradatelným osvěžením.

Obláčkový nápoj aneb Zavzpomínejte na dětství a ochutnejte ptačí mléko

09.03.2016 | Ptačí mléko - buď ho milujete, nebo ne. Dětství však připomíná téměř všem. Jemné obláčky plovoucí v krému a vůně vanilky.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont