Předplatné

Pořiďte si roční předplatné časopisu Svět potravin a získejte skvělé výhody: roční předplatné, na kterém nyní ušetříte 58 Kč, neboli získáte 12 čísel za cenu 10 nebo předplatné, ke kterému navíc zdarma získáte knihu!  Aktuální nabídka:

První a poslední fitness kniha
od Andy Pavelcové

Mámy hubnou s námi
od Karolíny Hrubešové
a Svatopluka Vobejdy

Dárkový poukaz

Nevíte čím obdarovat své blízké? Objednejte jim roční předplatné časopisu Svět potravin. Náš dárkový poukaz jim po stažení můžete vytisknout.

Při registraci na našem webu můžete také zdarma jako člen Klubu Světa potravin dostávat na svůj email aktuální informace o nebezpečných potravinách na trhu. První číslo časopisu vám bude doručeno po zaplacení faktury. Dárky jsou k dispozici do vyčerpání zásob.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na redakci (tel.: +420 703 682 950)

Dodací podmínky předplatného

Po zaregistrování závazné objednávky Vám zašleme na zadaný email shrnutí objednávky spolu s pokyny k platbě. Platbu proveďte prosím nejpozději do 14 dnů od obdržení potvrzení objednávky. V případě, že pro potřeby účetnictví potřebujete zálohovou fakturu, informujte nás prosím na emailu predplatne@svetpotravin.cz. Pokud bude v nabídce uveden dárek, obdržíte jej do 5 týdnů po úhradě předplatného. Dárky jsou zasílány pouze v rámci ČR na adresu plátce. Inzerované dárky budou rozesílány do vyčerpání zásob. Předplatné se automaticky neprodlužuje na další období. Vydavatel informuje v předstihu plátce předplatného emailem o možnosti dalšího prodloužení. V případě zájmu o prodloužení předplatného je nutné učinit novou objednávku přes formulář zde na webu, případně zaslat žádost na predplatne@svetpotravin.cz. Cena předplatného je včetně DPH a balného.

Objednávka

Objednávám měsíčník SVĚT POTRAVIN
290 Kč (včetně DPH)
 
 

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont