Zaměstnanci fastfoodu řekli, které jídlo si u nich radši nedat

Zaměstnanci fastfoodu řekli, které jídlo si u nich radši nedat

14. 7. 2017 | Zaměstnanci v restauracích s rychlým občerstvením prozradili, co byste si za žádnou cenu neměli u nich objednat. Po otázce, kterou na webu Reddit položil anonymní uživatel, následovala řada zákulisních příběhů, z nichž se slabým povahám může udělat nevolno.

Kuřata z KFC znají všichni, plus rozmanitou škálu jejich omáček. Tak právě těm by se měli lidé obloukem vyhnout. "Vyrábějí se ze starého a nechutného oleje, který zbude po celodenním vaření a servíruje se až druhý den," prozradil bývalý kuchař Joey Bosa.

Jeden z největších řetězců se zářivě žlutým "M" se zase může "chlubit" hygienickými návyky některých svých zaměstnanců. "Kolegové si zapomínali mýt ruce po použití toalety. A bez rukavic pak připravují jídlo," napsal uživatel Pastry Dragon. Zapomenout by lidé měli i na rybí koláčky či sendviče. Podle několika pracovníků nejsou čerstvé a dlouhé hodiny jsou položené na špinavých poličkách, napsal web topky.sk.

Milovníci fastfoodu by se přinejmenším měli řídit jednoduchým pravidlem, a to neobjednávat si jídlo po jedenácté večer. V tuto dobu bývají zaměstnanci unavení a začnou jim padat věci z rukou. "Když se tak stane, tak potravinu jednoduše zvednou ze země a servírují zákazníkům."

"Tato obvinění se týkají amerického trhu," řekl pro deník Birmingham Mail mluvčí britského řetězce McDonald's. KFC se k informacím zatím nevyjádřila.

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

Vinaři z údolí Rhôny používají proti kroupám balonky se solí

4. 6. 2018 | Vinaři v údolí Rhôny na jihovýchodě Francie zvolili netradiční a inovativní způsob boje proti kroupám, které jim ničí úrodu. Blížící se živel zachytí radarem a pak vystřelují "chytré" balonky nesoucí nálož speciální soli.

Belgické výrobce čokolády skupují zahraniční firmy

1. 6. 2018 | Stále více tradičních belgických výrobců čokolády přebírají zahraniční firmy, což v zemi způsobilo téměř existenční krizi.

Počet vinoték v Česku letos převýšil 6000

6. 6. 2018 | Počet vinoték v Česku letos podle údajů Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) převýšil 6000. Nepotvrdily se tak obavy o jejich zániku kvůli přísnějším pravidlům prodeje vína, která platí od loňského dubna.

Aktuální číslo

v prodeji od 25. 6.