Za pět set korun stovka zpátky. Víme, jak ušetřit na nákupu potravin

Za pět set korun stovka zpátky. Víme, jak ušetřit na nákupu potravin

01.06.2021 | Majitele stravenkových karet a stravenek od Edenredu čekají od zítřka (1. 6. 2021) výhodné nákupy potravin ve více než 270 obchodech společnosti Lidl. Edenred sem rozšiřuje svůj úspěšný věrnostní program. Za nákupy zaplacené stravenkovými kartami Edenred mohou lidé získat zpět cashback ve výši stovek korun měsíčně. Program pamatuje i na zaměstnance, kteří dostávají papírové stravenky.

Platit v obchodech Lidl mohou majitelé stravenkových karet Edenredu a jeho stravenek Ticket Restaurant od 10. května. Nyní Edenred ve spolupráci se společností Lidl rozšířil do tohoto řetězce svůj věrnostní program, a to s platností až do konce srpna. „Stokorunový cashback získá každý majitel stravenkové karty za každý druhý nákup v Lidlu v minimální hodnotě 500 korun. Stačí mít stravenkovou kartu Ticket Restaurant nebo stravenkovou peněženku na kartě Edenred, stáhnout si novou aplikaci Edenred a přihlásit se do věrnostního programu,“ říká Jakub Ryba, šéf inovací a marketingu Edenredu.  

Zkrátka v Lidlu nepřijdou ani zaměstnanci s  papírovými stravenkami Ticket Restaurant, kteří  ve svých obálkách najdou slevový kupon ve výši 10 % na nákup v tomto řetězci. „Sleva bude platit na prvních 2 000 Kč nákupu a kupon je uplatnitelný do 30. 9. 2021,“ doplňuje Jakub Ryba.

V Lidlu už se platí stravenkami

„Navázáním spolupráce s dalším vydavatelem stravenek jsme vyšli vstříc četným přáním zákazníků, kteří nemohli v našich prodejnách svými stravenkami zaplatit. Nyní jsme ve spolupráci se společností Edenred připravili pro naše zákazníky další novinku, a to ve formě cashbacku, díky kterému se nakupování v Lidlu stane ještě výhodnější. Věříme, že držitelé stravenek či stravenkových karet Edenred tuto novinku přivítají,“ dodává mluvčí společnosti Lidl Tomáš Myler.

Edenred i nadále podporuje útraty lidí v restauracích. Jeho aplikace přináší přehled o akčních nabídkách restaurací, ve kterých lze sbírat odměny ve výši 5 Kč za platby obědů. „Počítáme s tím, že služba získá na největší popularitě v následujících týdnech, až se k zahrádkám přidají i otevřené interiéry restaurací,“ konstatuje Jakub Ryba. 

 Text Marek Pražák, Svengali Communications, foto shutterstock

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

Prodávat borůvky na litry? To není fér!

11.06.2021 | Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) upozorňuje prodejce nebalených borůvek, že informace o potravinách nesmí být zavádějící. Činí tak na základě častých podnětů spotřebitelů, kteří se v minulosti setkali s prodejem balených borůvek v objemových jednotkách, například v litrech, a po přinesení domů zjistili rozdíl v objemu.

Polské maso opět v akci. V kebabech byly zjištěny bakterie salmonelly

16.06.2021 | Inspektorky Státní veterinární správy z Jihočeského kraje zjistily, že kuřecí maso, pocházející z Polska, které bylo použito k výrobě bezmála 1,5 t kuřecích kebabů, obsahovalo salmonelu.

Víte, jak chutná Nepál? Máme pro vás výčet nej ingrediencí + recept

31.05.2021 | Kořeny nepálské kuchyně jsou rozprostřeny hezky doširoka, přesto má místní gastronomie svá jasná specifika, částečně se lišící region od regionu. Na čem si v Nepálu můžete pochutnat, co vás překvapí a jaké je nejčastější faux pas během konzumace?

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont