Red espresso pro zimní detox

Red espresso pro zimní detox

12.01.2015 | Zdraví, imunitu a nutnou zimní detoxikaci organizmu můžete podpořit i díky lahodnému a zdravému nápoji red espresso.

<

Jedná se o nápoj z nejkvalitnějšího ručně sbíraného roiboosu, který se chuťově pohybuje na pomezí čaje a kávy. Zamilují si ho tak příznivci obou táborů. Red espresso pomáhá posilovat imunitní systém, má zklidňující účinky a hlavně obsahuje 5x více antioxidantů než zelený čaj. Navíc se vyznačuje také antialergenními a antiastmatickými účinky. Lahodný a zdravý nápoj Red Espresso je ryze přírodního původu, neobsahuje kofein a příznivě ovlivňuje zažívání, tudíž je možné jej pít i na podporu hubnutí.

Nyní nově k dostání i v podobě kapslí do domácích kávovarů Nespresso, kde je možné si jej během několik vteřin připravit. Nápoj lze dochutit například medem. K dostání také na www.redespresso.cz

 Obsah balení: 10 kapslí/50 g

www.redespresso.cz

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

Připravte se na jaro

15.03.2017 | Jaro již ťuká na dveře, musíme počítat s neustálými změnami počasí a náš organismus tak dostává zabrat. Většina z nás by chtěla svůj imunitní systém podpořit, ale často neví jak. Existuje více způsobů pro podporu jeho správného fungování a jedním z nich je například pravidelná konzumace Imunelu od Madety.

Zahřejte se horkým nápojem od Madety

19.12.2016 | Začala nám zima, venku už opravdu přituhuje a člověk je rád, když se zahřeje. A co si budeme povídat, ideální je zahřát se z venku i zevnitř.

Zdravé potraviny ARAX rozšiřují svůj sortiment o omáčky!

10.10.2016 | Rýži, těstoviny, luštěniny, obiloviny, kuskus, ale také vločky a různé přílohové nebo polévkové směsi můžete v Česku zakoupit pod značkou ARAX. Ta si přízeň svých zákazníků získává již od roku 1997.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont