Red espresso pro zimní detox

Red espresso pro zimní detox

12.01.2015 | Zdraví, imunitu a nutnou zimní detoxikaci organizmu můžete podpořit i díky lahodnému a zdravému nápoji red espresso.

Jedná se o nápoj z nejkvalitnějšího ručně sbíraného roiboosu, který se chuťově pohybuje na pomezí čaje a kávy. Zamilují si ho tak příznivci obou táborů. Red espresso pomáhá posilovat imunitní systém, má zklidňující účinky a hlavně obsahuje 5x více antioxidantů než zelený čaj. Navíc se vyznačuje také antialergenními a antiastmatickými účinky. Lahodný a zdravý nápoj Red Espresso je ryze přírodního původu, neobsahuje kofein a příznivě ovlivňuje zažívání, tudíž je možné jej pít i na podporu hubnutí.

Nyní nově k dostání i v podobě kapslí do domácích kávovarů Nespresso, kde je možné si jej během několik vteřin připravit. Nápoj lze dochutit například medem. K dostání také na www.redespresso.cz

 Obsah balení: 10 kapslí/50 g

www.redespresso.cz

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

Apetito v novém

16.08.2016 | Tradiční český sýr Apetito přichází na trh v novém obalu a s vylepšeným složením. Sýr je nyní ještě smetanovější a krémovější. Zakysaná smetana byla při jeho výrobě nahrazena čerstvou sladkou smetanou.

Chléb Vegipan, novinka kterou si zamilujete!

24.05.2018 | Vláčný chléb Vegipan je speciální chléb vyrobený bez použití droždí, laktózy a živočišných složek, což ocení hlavně vegani.

Nalaďte se na léto se skvělými sezónními novinkami od Krále Sýrů

27.07.2016 | Značka Král Sýrů pro Vás připravila dvě úžasné novinky – Král Sýrů Provensálské bylinky a Král Sýrů Jalapeños.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont