Léto nekončí: Tyto drinky stihnete popít s přáteli

Léto nekončí: Tyto drinky stihnete popít s přáteli

14.08.2020 | Dvě nové příchutě vodky Amundsen rozvášní každého milovníka silných zážitků, který objevuje nové chutě. Spojení zázvoru a citronu v příchuti Spice a pomeranč se skořicí ve vodce Heat jsou skvělou volbou pro míchané drinky ve osvěžující i horké variantě, ale perfektně chutnají i v čisté podobě.

<

Křišťálově čistá, 6x destilovaná vodka Amundsen vyniká výjimečnou jemností a schopností maximálně zesílit chutě ingrediencí ve vašich drincích. Díky tomu vám k míchání drinků bude stačit už jen pár dobrých přísad a obyčejný tonik.

Nové ochucené vodky Amundsen Polar obsahují vyváženou kombinaci přírodních ingrediencí, které posiluje vybroušená chuť jemné vodky. Amundsen Polar Spice vyniká pikantní chutí zázvoru a příjemně osvěžujícím citronem. Amunsen Polar Heat potěší pomerančovou chutí a skořicí, které příjemně rozdráždí vaše chuťové pohárky. „Obě vodky vynikají výraznou chutí s lehkou nasládlostí, která zanechá příjemný dozvuk v ústech. Vodky jsme vytvořili tak, aby navodili skvělý chuťový zážitek jak v čisté podobě, tak v míchaných drincích, a to ve studené i teplé formě,“ říká brand manažer značky Amundsen Tomáš Matuška.  V létě Amundsen Polar Spice skvěle osvěží v kombinaci s tonicem, citronem a mátou. Originální svěží kombinace vznikne o spojením Amunsen Polar Heat s tonicem, pomerančem a rozmarýnem.

 

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

Saunování: Rituál, kdy i jídlo hraje jednu z hlavních rolí

22.09.2020 | Blahodárné účinky saunování jsou známé od pravěku. V té době měly sauny sice úplně jiný vzhled – šlo pouze o díry vyhloubené do země zatarasené zvířecími kůžemi, ale už tenkrát byly známy příznivé účinky celého rituálu. Dnešní saunování už hodně pokročilo. Stalo se vyhledávaným fenoménem, jehož obliba stále stoupá. Ale ne každý ví, jak na něj a mnoho lidí se také nevědomky dopouští základních chyb.

Merlot z vinařství Chateau Valtice převezl zlato z mistrovství světa

23.09.2020 | Prestižní Mistrovství světa vín z odrůdy Merlot a kupáží s minimálním množstvím 50 % zná  vítěze. Moravská vína na této mezinárodní vinařské soutěži získala hned 3 medaile.

Vyvrácená legenda o "tataráku" + tipy, jak na něj vybrat kvalitní maso

23.09.2020 | Tatarský biftek neboli tatarák má své milovníky i odpůrce, ale málokdo by tušil, že pochází z Paříže, země zaslíbené prvotřídní gastronomii. Pokud patříte k těm, kteří si na této specialitě rádi pochutnají, vždy si dejte pozor na to, odkud maso pochází. Jedině na kvalitním a vyzrálém mase si totiž pochutnáte.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont