Horké vyznání lásky

Horké vyznání lásky

05.11.2015 | Vyzkoušejte míchané nápoje TEEKANNE, které vás zahřejí, provoní byt vánočním aroma a vykouzlí příjemnou a veselou atmosféru v jakékoli situaci.

<

Dopřejte si jedinečný čajový zážitek a ochutnejte novinku TEEKANNE "LOVE", se kterým budou vaše prožitky ještě intenzivnější. Každý sáček v sobě ukrývá pečlivě vybranou ovocnou směs se smyslným granátovým jablkem, aromatickým ibiškem, šťavnatou broskví a listy ostružin. Pro ten nejlepší požitek z čaje nechte sáček v hrnečku po dobu 8 minut a uvidíte, že hned po prvním doušku vzplanete láskou.

Balení čajů TEEKANNE "LOVE" obsahuje 20 čajových sáčků a je k dispozici za maloobchodní doporučenou cenu 48,90 Kč.

 

ZLATÝ PUNČ

Je samozřejmostí, že k zimnímu období patří punč. A nyní si ho můžete připravit i doma. TEEKANNE punč z černého bezu a černého čaje hřeje uvnitř a je lahodou jak pro chuťové buňky, tak i pro oko.

Ingredience:

4cl Cassis likéru (lze nahradit bezinkovým likérem)

1-2 lžíce hnědého cukru

šťáva z citronu

100 ml jablečné šťávy

100 ml šťávy z černého bezu

Skořici

2 čajové sáčky TEEKANNE Gold černý čaj

Na ozdobu můžete použít například sušené jablečné kroužky. Díky spojení černého čaje s likérem Cassis a šťávou z ovoce se TEEKANNE punč stává jedinečným a ušlechtilým drinkem.

 

OVOCNÝ GROG

Můžete také vyzkoušet recept na TEEKANNE Magic moments – ovocný grog, který je odjakživa spojován s příjemnou atmosférou a aromatickým požitkem.

Ingredience:

4 sušené broskve

1 lžíce rozinek

1 lžíce sušených brusinek

½ špičky nože perníkového koření

15 g hnědého kandovaného cukru

6 cl hnědého rumu

2 čajové sáčky TEEKANNE Love

Spojení těchto vybraných ingrediencí vás vynese na Olymp všech chutí.

Objevte i další čajové recepty a chutě čajů TEEKANNE. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

Už jste někdy ochutnali smažené mléko?

19.08.2020 | Mléko a mléčné výrobky lze konzumovat a používat v mnoha podobách, včetně těch nejméně očekávaných. Přinášíme pár nápadů na mnohdy opravdu neobvyklé letní osvěžení.

Troufáte si na výrobu domácí šunky?

09.09.2020 | Do výroby domácí šunky se v poslední době pouští stále větší počet lidí. Důvodem je zejména jejich zklamání z kvality šunek průmyslově vyráběných a také snaha mít přehled o tom, co přesně konzumuji.

Tip na rychlou večeři: Vaječná fritata

14.08.2020 | Míchaná už každý zná a volským okem také nepřekvapíte - i když nutno podotknout, že udělat jej opravdu dobré je také umění? Servírujte dnes večer fritatu.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont