dm nabízí už přes 1200 produktů biopotravin

dm nabízí už přes 1200 produktů biopotravin

09.01.2020 | Zákazníci se o složení a původ potravin zajímají čím dál tím více. dm vychází tomuto trendu vstříc a sortiment biopotravin neustále rozšiřuje. V současné chvíli nabízí prodejny a online shop dm na 39 značek a 1200 produktů potravin, které nesou označení bio.

<

Nejsilněji je v nabídce biopotravin zastoupena privátní značka dmBio, která v současné chvíli nabízí více než 700 produktů vysoké kvality za příznivou cenu, a tvoří tak více než polovinu nabídky biopotravin v dm. Na své si v široké nabídce přijdou nejen zákazníci, kteří vyhledávají veganské produkty, výživu pro sportovce, raw potraviny, superpotraviny nebo třeba bezlepkové produkty. Poslední jmenovanou skupinu rozšířila dm v nedávné době o řadu bezlepkových produktů právě pod privátní značkou dmBio.

„V minulosti jsme u našich zákazníků opakovaně zaznamenali, že mají potíže orientovat se v množství jednotlivých certifikátů, jimiž jsou výrobky označené. To pro nás bylo počátkem roku 2018 signálem pro optimalizaci komunikace v prodejnách a změnu označení na cenovkách,“ uvádí Martina Horká, jednatelka dm drogerie markt. „Vytvořili jsme proto koncept zelených cenovek, jež označují v prodejnách dm všechny produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí a přispívají k trvalé udržitelnosti. Ať už jde o biopotraviny, certifikovanou přírodní kosmetiku nebo přípravky pro šetrný úklid domácnosti. Na cenovkách zároveň zákazníci najdou, zda je konkrétní produkt vegan, anebo třeba bezlepkový. S tím, jak se v prodejnách dm rozšiřuje sortiment produktů, které přispívají k trvalé udržitelnosti, roste samozřejmě i počet zelených regálových cenovek,“ vysvětluje Martina Horká, jednatelka společnosti dm.

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

Ryba se nejí jen na Vánoce, vraťte ji na talíře aspoň jednou do týdne

17.06.2020 | V konzumaci ryb stále daleko pokulháváme za evropským průměrem. Tím, že naše země neleží u moře, to ale nebude. Většinu z pěti a půl kilogramu, které průměrný Čech sní, totiž tvoří ryby mořské. Sladkovodní kousky z domácích rybníků a řek berou Češi hromadně na milost jenom jednou za rok, o Vánocích.

To nejlepší na dosah ruky: Podpořte farmáře a pěstitele v okolí

01.07.2020 | Čerstvé jídlo od regionálních farmářů, řezníků, pekařů, mlékařů a dalších producentů propaguje nový projekt Skvělé jídlo Plzeňského kraje. Kromě drobných dodavatelů a výrobců cílí na podporu života na venkově. Aktivita je zaměřena na obyvatele Plzeňského kraje i turisty, jejichž zájem letos kraj očekává, řekl dnes novinářům náměstek hejtmana pro regionální rozvoj Ivo Grüner (ČSSD).

Průzkum: Ideální středomořská strava je pryč, jíme mnoho proteinů, málo zeleniny a ryb

18.06.2020 | Středomořská strava je na ústupu. V jídelníčku těch, kdo se chtějí udržet ve formě, je ve skutečnosti příliš proteinů, málo cereálií a málo zeleniny, píše italský deník Corriere della Sera.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont