dm nabízí už přes 1200 produktů biopotravin

dm nabízí už přes 1200 produktů biopotravin

09.01.2020 | Zákazníci se o složení a původ potravin zajímají čím dál tím více. dm vychází tomuto trendu vstříc a sortiment biopotravin neustále rozšiřuje. V současné chvíli nabízí prodejny a online shop dm na 39 značek a 1200 produktů potravin, které nesou označení bio.

Nejsilněji je v nabídce biopotravin zastoupena privátní značka dmBio, která v současné chvíli nabízí více než 700 produktů vysoké kvality za příznivou cenu, a tvoří tak více než polovinu nabídky biopotravin v dm. Na své si v široké nabídce přijdou nejen zákazníci, kteří vyhledávají veganské produkty, výživu pro sportovce, raw potraviny, superpotraviny nebo třeba bezlepkové produkty. Poslední jmenovanou skupinu rozšířila dm v nedávné době o řadu bezlepkových produktů právě pod privátní značkou dmBio.

„V minulosti jsme u našich zákazníků opakovaně zaznamenali, že mají potíže orientovat se v množství jednotlivých certifikátů, jimiž jsou výrobky označené. To pro nás bylo počátkem roku 2018 signálem pro optimalizaci komunikace v prodejnách a změnu označení na cenovkách,“ uvádí Martina Horká, jednatelka dm drogerie markt. „Vytvořili jsme proto koncept zelených cenovek, jež označují v prodejnách dm všechny produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí a přispívají k trvalé udržitelnosti. Ať už jde o biopotraviny, certifikovanou přírodní kosmetiku nebo přípravky pro šetrný úklid domácnosti. Na cenovkách zároveň zákazníci najdou, zda je konkrétní produkt vegan, anebo třeba bezlepkový. S tím, jak se v prodejnách dm rozšiřuje sortiment produktů, které přispívají k trvalé udržitelnosti, roste samozřejmě i počet zelených regálových cenovek,“ vysvětluje Martina Horká, jednatelka společnosti dm.

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

Cena cigaret se přiblížila stovce, pětina lidí stále kouří denně

14.01.2020 | Česká republika je podle projektu Česko v datech sedmá na světě ve spotřebě cigaret, na každého staršího 15 let jich v průměru připadá přes 2400 za rok.

9 mýtů o mléku, které stále kolují mezi lidmi

24.01.2020 | Mléčný svět je plný polopravd a nesmyslů. Pod jejich tlakem se mnoho lidí mléka vzdává, což je samozřejmě špatně. Obsahuje totiž živiny, které jsou nenahraditelné žádnou jinou potravinou.

Le Figaro: Hltání vede ke špatné náladě

10.02.2020 | Spočívají vaše stravovací návyky v tom, že bleskově pozřete jídlo? Je to špatný zvyk, který může mít neblahé následky, píše francouzský deník Le Figaro a vysvětluje, co se odehrává v těle, když člověk jí příliš rychle.

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Březnové jarní číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont