Březnový CZ TEST je tady!!!

Březnový CZ TEST je tady!!!

| A s ním i souhrn aktuálního dění ze světa potravin! Jsou snad ryby plné toxinů, proč nechat dršťkovou raději v obchodě otrlejším a proč sojové mléko nikdy nenahradí to kravské? Nejen tyto informace najdete objektivně podané jen u nás, a to ve spolupráci s odborníky z Potravinářské komory ČR!

Proč vzbuzují potravinové banky tolik diskusí? Mají vyvážit problematiku enormního plýtvání potravinami a zároveň jejich nedostatku pro potřebné. Data za poslední rok ukázala, že v obou snahách se projektu nad očekávání daří. Stále má ale mnoho kritiků…

Ve spektru pomyslných rizik obsazuje nadměrná konzumace soli v celé řadě nutričních doporučení první příčku. Důležité je přitom slovo „nadměrná“ - úplně bez soli se totiž neobejdeme, a známá pohádka „Sůl nad zlato“ tak není ani v současné době tak úplně „mimo mísu“.

Jednou z nejčastěji zmiňovaných skupin potravin, které různí spasitelé lidstva nedoporučují spotřebitelům k pravidelné konzumaci, jsou mlékárenské výrobky. Možná proto, že samotné mléko je fakticky jediným běžně konzumovaným nápojem živočišného původu, přičemž dnešním, nutričně hodně nebezpečným trendem, je spotřebitele od konzumace potravin živočišného původu cíleně odrazovat. Nevěřte mýtům!

Dršťky ve světě platí za vyhlášenou delikatesu. Francouzi je připravují na bílém víně a zakápnuté trochou kvalitního calvadosu, Ital by vám je zase naservíroval s kořenovou zeleninou, vínem, pancettou a chilli papričkami. U nás je najdete hlavně v polévkách. I když - v některých kupovanýchje musíte hodně chtít najít…

Jak vydělat na bezlepkových produktech? Mrkněte se, jak se dělá dobrý byznys!

PŘEDPLAŤTE SI CZ TEST  A DOSTÁVEJTE INFORMACE O POTRAVINÁCH A JEJICH KVALITĚ KAŽDÝ MĚSÍC DO SVÉ SCHRÁNKY!

CZ TEST NYNÍ KOUPÍTE TAKÉ V PRODEJNÁCH PENNY MARKET, BILLA A KAUFLAND!

 

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

Aktuální číslo

20.08.2018 | V prodeji od 25. 2.

Únorové číslo CZ TEST je právě v prodeji

28.01.2019 | O potravinách koluje mnoho mýtů a polopravd. V únorovém čísle Vám proto nabídneme trochu jiný pohled na věc a některé z nich uvedeme na správnou míru.

Dubnový CZ TEST je v prodeji!

| V současné době se rozšiřuje nový trend, a to nakupovat do vlastních obalů, resp. chodit nakupovat do obchodu tzv. bez obalu. Mnozí se tak domnívají, že tímto přístupem podporují trend omezování nadbytečného používání plastů. Jak to ale doopravdy s potravinami a jejich obaly je? Přírodě možná tímto přístupem pomůžeme, svému zdraví ale můžeme ublížit. V novém čísle pro vás máme celý speciál s řadou odborníků o hygieně i recyklaci plastových obalů.

Březnový CZ TEST je tady!!!

A s ním i souhrn aktuálního dění ze světa potravin! Jsou snad ryby plné toxinů, proč nechat dršťkovou raději v obchodě otrlejším a proč sojové mléko nikdy nenahradí to kravské? Nejen tyto informace najdete objektivně podané jen u nás, a to ve spolupráci s odborníky z Potravinářské komory ČR!