BIO jogurt bílý Českou biopotravinou roku 2010

BIO jogurt bílý Českou biopotravinou roku 2010

31.03.2011 | Výrobky Mlékárny Valašské Meziříčí opět bodují. Potravinářská komora ČR ve spolupráci s PRO-BIO Svazem ekologických zemědělců zvolila v kategorii „Mléko a mléčné výrobky“ za nejlepší BIO výrobek BIO jogurt bílý „naše bio“ Mlékárny Valašské Meziříčí. Výrobek je dodáván do prodejen Billa. Celkově se do soutěže zapojilo čtyřicet dva výrobků, které byly rozděleny do šesti kategorií. A to mlýnské a pekárenské výrobky, mléko a mléčné výrobky, maso a výrobky z masa, nápoje, výrobky z ovoce a zeleniny či víno z ekologických hroznů.

Výrobek je dodáván do prodejen Billa. Celkově se do soutěže zapojilo čtyřicet dva výrobků, které byly rozděleny do šesti kategorií. A to mlýnské a pekárenské výrobky, mléko a mléčné výrobky, maso a výrobky z masa, nápoje, výrobky z ovoce a zeleniny či víno z ekologických hroznů. Výrobky byly hodnoceny podle kritérií odrážející nejen chuť, způsob zpracování a výroby a použité suroviny, ale také celkový koncept výrobku, od výhod pro zákazníky, obal, přes celkový vzhled až po použitý marketingový mix. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Česká biopotravina roku 2010 proběhlo 23. března 2011 na konferenci Retail in Detail v Praze.

„Soutěž „Česká biopotravina roku 2010“ má za cíl podporovat vynikající kvalitu v celém dodavatelském řetězci oboru biopotravin a zviditelnit nejkvalitnější biopotraviny vyráběné v České republice,“ uvádí Zdeněk Bukovjan, vedoucí obchodu a marketingu společnosti Mlékárna Valašské Meziříčí. „Těší nás, že snaha o výrobu kvalitních výrobků se vyplácí a je oceněna. Ceny v podobě 1. místa si velice vážíme. Věříme, že i zákazníci dbají na kvalitu a dají přednost výrobkům, které ukazují svoji jedinečnost. Díky podobným soutěžím se jim cesta v hledání  kvality jistě velice usnadní,“ dodává Zdeněk Bukovjan.

Do kategorie mléko a mléčné výrobky bylo letos nominováno 9 výrobků třech mlékáren. Mlékárna Valašské Meziříčí nominovala celkem sedm příchutí jogurtů vyráběných pod značkou „naše bio“, které se dodávají do prodejen Billa.

PŘEDPLATNÉ

Mohlo by vás zajímat

Expertka prozradila, jak chutná víno, které zrálo na oběžné dráze

05.05.2021 | Aukční síň Christie's dnes oznámila, že v soukromém prodeji nabízí lahev francouzského vína, která byla 14 měsíců na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Podle agentury AP se domnívá, že by se mohla prodat za částku okolo milionu dolarů (21,5 milionu Kč). Výtěžek má pomoci financovat další výzkum společnosti, která předloni víno na oběžnou dráhu vyslala.

Na Oktoberfestu se vypije pokaždé 7 milionů piv, akce je bohužel ale i letos zrušena

04.05.2021 | Pivní festival Oktoberfest se letos stejně jako loni kvůli pandemii nemoci covid-19 neuskuteční. Dnes to společně oznámili bavorský premiér Markus Söder a mnichovský primátor Dieter Reiter, podle kterých epidemická situace konání neumožní. Söder navíc doporučil zrušit také všechny další festivaly v Bavorsku.

Chutě výrazných osobností historie: Agatha Christie snědla na co přišla

28.04.2021 | Nebyli velcí jen svými činy, velkolepý byl i jejich jídelníček. Na čem si pochutnávaly výrazné osobnosti světové historie?

Nové číslo CZ TEST právě v prodeji!

Zajdětě si pro svou porci čtení o kvalitě potravin. Nové číslo koupíte v prodejnách BILLA, PENNY MARKET a KAUFLAND a na vybraných novinových stáncích sítě Valmont