Kalkulátor BMI

...

Helios Orange - ideální informační systém pro společnosti dodávající závodní stravování

13. 11. 2017 | PR článek

Informační systémy Helios jsou nejrozšířenější informační systémy v České a Slovenské republice. Jako svoji konkurenční výhodu ho používají nejen výrobní firmy v potravinářství, ale také společnosti zabývající se výrobou a distribucí hotových jídel.

Právě pro tyto firmy je ideální řešení  Helios Orange  s rozšířením  FoodCAT  od společnosti CATHEDRAL Software, které přináší jednotný systém pro sklady, výrobu, prodej, objednávání a vydávání jídel. Veškerá evidence je v jednom systému a tak se výrazně snižuje chybovost při zpracovávání objednávek. To zvyšuje nejenom komfort zaměstnanců při práci, ale i zákazníků při objednávání a vydávání jídel.

Prostřednictvím webového portálu mohou strávníci vytvářet či měnit objednávky 24 hodin denně. Dále je možno použít odolné objednávkové zařízení na provozovně umožňující strávníkům objednávat po celou pracovní dobu a v neposlední řadě i výdajové zařízení s podporou čtečky RFID chip, Dallas-chip nebo EAN kódů.

Řešení FoodCAT vám pomůže provozovat kantýnu, automaticky vyúčtovávat objednaná a vydaná jídla pomocí kreditového systému či měsíční fakturace. Vedení společnosti má také okamžitý přehled o veškerých aktivitách na provozovnách a výdejních místech.

Více informací o našem řešení se můžete dozvědět na webináři, který pořádá společnost CATHEDRAL software dne 21. 11. 2017 od 13:00. Účast na webináři je ZDARMA!

Doplňující informace a registrační formulář naleznete na www.cathedral.cz.


 

Diskuse

Vstoupit do diskuze